top of page

Toamna aduce vești bune la Notorious Stories


Anotimpul care tocmai a debutat în emisfera noastră este îndeobște sinonim cu belșugul recoltelor, armonia de culori în care se îmbracă natura, sfârșitul zilelor toride la malul mării și revenirea pe băncile școlilor pentru mici si mari. Farmecul intrinsec al acestui anotimp plin de contraste ne atinge pe fiecare în mod diferit. Trăim alternativ sentimente de bucurie și entuziasm cu gândul la noi începuturi, dar și de nostalgie după zilele însorite cu cer senin când totul părea ca e posibil.

În această atmosferă dominată de un amalgam complex al sentimentelor, clubul nostru vine cu o surpriză de proporții: lansarea oficială a Cardurilor exclusiviste marca Notorious Stories. Acest proiect a fost inițiat ca răspuns la solicitările membrilor clubului dar și a celor care au beneficiat de consultații în parfumeria de nișă.

Am simțit că există o necesitate dar și o oportunitate de a aduce ceva nou și util, care să aibă beneficii multiple pentru toți cei care doresc să participe la proiect. Așa s-a născut ideea acestor carduri, un produs inovator și unic pe piața din România, care reprezintă perfect comunitatea noastră: o înlănțuire de produse specifice parfumeriei de nișă, de o calitate excepțională secondată de servicii premium oferite de parteneri de referință în lumea rafinata a iubitorilor de lux.

Pe toata durata elaborării și dezvoltării proiectului, m-am consultat cu voi, minunații membri ai comunității Notorious, am ascultat cu atenție feedback-ul vostru și am căutat să identific cele mai potrivite parteneriate, cât mai diversificate, astfel încât toate dorințele voastre să fie reflectate în produsul final.

Pentru posesorii cardurilor Notorious se deschide o nouă lume, plină de posibilități și opțiuni, de la consultații gratuite în parfumeria de nișă, un parfum oferit care va fi ales împreună cu posesorul cardului, în conformitate cu dorințele acestuia, intrări gratuite la evenimentele Notorious și la spectacole care vor avea loc la Opera Națională București. La toate acestea, se adaugă vouchere și reduceri generoase oferite de partenerii noștri, care includ hoteluri, restaurante și furnizori de servicii din gama well-being și fashion.

Și pentru că, așa cum se spune, „toamna se numără bobocii”, cred că este momentul potrivit să aruncăm o privire de ansamblu asupra clubului nostru. Încă de la deschidere, pe parcursul primelor evenimente, am observat cu mare bucurie cum se constituia exact comunitatea la care am visat: oameni inteligenți, cu bun gust, amatori de obiecte rafinate și experiențe inedite, oameni pasionați de artă în toate formele ei, iubitori de frumos, optimiști, curajoși, neînfricați.

Liantul care a început să consolideze comunitatea Notorious a fost fără îndoială dragostea pentru parfumuri deosebite, punctul de plecare pentru discuții animate, în cadrul evenimentelor organizate cu eleganță și determinare, în pofida tuturor obstacolelor care parcă nu se mai terminau.


Puterea de a continua pe acest drum nou, plin de surprize dar și de riscuri asumate, mi-a venit constant de la voi, de la încurajările voastre și de la susținerea necondiționată pe care am avut-o de la brandurile pe care le iubesc și cu care lucrez de mai mulți ani. 

Nu este întâmplător faptul că lansarea oficială a cardurilor exclusiviste Notorious Stories va avea loc sub cupola Operei Naționale București, în data de 29 septembrie 2021, iar logoul acestei instituții prestigioase se regăsește pe cardul nostru.

Acest spațiu emblematic marcat de o multitudine de conotații artistice ne insuflă încredere în viitor. Posesorii de carduri vor fi poate mai înclinați să participe la evenimentele artistice găzduite de această instituție cu profunde semnificații istorice și culturale, un simbol al talentului incontestabil al poporului roman.

Așadar, toamna aduce vești bune la Notorious Stories, pentru noi toți, un început sub cele mai favorabile auspicii care a fost creat cu voi și pentru voi. Ne revedem curând, pentru a continua povestea magică împreună!

Cardul Notorious Stories poate fi găsit aici.Comments


bottom of page